Til hovedsiden
  Vi gir deg lokale nyheter fra VÅgan!  søndag 24. sep 2017
Send oss dine tips!
 

  FØRSTESIDEN

   NYTT


nyhet
sport
Finn nyhet:
Søk i papirutgaven

Kjøp PDF-avis:
Kjøp som pdf/eAvis
Kjøp som pdf/eAvis

   AKTUELT
Fotoarkiv
 
   MARKEDSPLASSEN
Bil/Båt
Bolig/Eiendom
Diverse
Send inn annonse

   VÅGANAVISA
Annonsepriser 2017
Kontakt oss
 
Send gebursdaghilsen
 
Tegn abonnement!

   ANNET
Lenker
Tips oss
  Utviklet av InBusiness AS

Kontakt oss i Våganavisa:
 19.02.14

Trenger du å komme i kontakt med oss. Her finner du oppdatert kontaktinfo.

Her er adressene du trenger for å kontakte Våganavisa.


Våganavisa
Torget 2
8300 Svolvær

E-post til redaksjonen:
redaksjon@vaganavisa.no


E-post for:
- annonser
- abonnement
- bursdagshilsninger
marked@vaganavisa.no

Daglig leder og grafisk designer
Christian Krüger Enge            Mobil: 93 69 97 44
christian@vaganavisa.no

Redaktør
Mari Rokkan                            Tlf: 95 85 57 02
mari@vaganavisa.no

Journalist
Eivind Biering-Strand             Tlf: 92 43 90 34
eivind@vaganavisa.no

Journalist
Lars-Martin Hunstad             Tlf: 90 66 53 37
larsmartin@vaganavisa.no

Abonnement / Marked
Ellen Aspdal Salvesen            Mobil: 90 91 94 49
ellen@vaganavisa.no

Abonnement / Marked
Sirianne Kilvær-Seth            Mobil: 41 23 36 50
sirianne@vaganavisa.no


Fakturaadresse
Våganavisa
Remedia AS
Torget 2
8300 Svolvær


Tips en venn om denne nyheten.
Til:    Fra:   

« Tilbake


 MENINGSMÅLING

Ingen aktive meningsmålinger