Til hovedsiden
  Vi gir deg lokale nyheter fra VÅgan!  fredag 25. mai 2018
Send oss dine tips!
 

  FØRSTESIDEN

   NYTT


nyhet
Finn nyhet:
Søk i papirutgaven

Kjøp PDF-avis:
Kjøp som pdf/eAvis
Kjøp som pdf/eAvis

   AKTUELT
Fotoarkiv
 
   MARKEDSPLASSEN
Bil/Båt
Bolig/Eiendom
Diverse
Send inn annonse

   VÅGANAVISA
Annonsepriser 2018
Kontakt oss
 
Send gebursdaghilsen
 
Tegn abonnement!

   ANNET
Lenker
Tips oss
  Utviklet av InBusiness AS

Kontakt oss i Våganavisa:

Her er adressene du trenger for å kontakte Våganavisa.


Våganavisa
Torget 2
8300 Svolvær

E-post til redaksjonen:
redaksjon@vaganavisa.no


E-post for:
- annonser
- abonnement
- bursdagshilsninger
marked@vaganavisa.no

Daglig leder / Markedssjef
Abonnement
Anders Kristoffersen            Mobil: 90 09 50 19
anders@vaganavisa.no

Redaktør
Mari Rokkan                            Tlf: 95 85 57 02
mari@vaganavisa.no

Journalist
Eivind Biering-Strand             Tlf: 92 43 90 34
eivind@vaganavisa.no

Journalist
Iselin Øverbø             Tlf: 97 64 01 25
iselin@vaganavisa.no

Journalist
Karianne Steen            Mobil: 91 71 25 04
karianne@vaganavisa.no

Grafiker
Ellen Aspdal Salvesen            Mobil: 90 91 94 49
ellen@vaganavisa.no


Fakturaadresse
Våganavisa
Remedia AS
Torget 2
8300 Svolvær



 MENINGSMÅLING

Ingen aktive meningsmålinger